Spiro systém

VYTÁPĚNÍ SPIRO SYSTÉM

VÁŽENÉ DÁMY, RADIÁTORŮM DÁME SBOHEM...

Rozhodly jste se stavět nebo rekonstruovat Vaše bydlení ? Milé dámy, než si vyřešíte způsob vytápění, seznamte se s  novými „radiátory“, které si rozhodně zaslouží pozornost a určitě by se hodily do každého interiéru, který si jen vysníte.

 

 Představujeme je pod názvem „spiro systém“. Pro bližší vysvětlení to jsou trubky-spirotrubky, kolem kterých je věnec tenkých měděných drátků. Vzhled nakonec není vůbec důležitý, protože jsou v interieru „neviditelné“, tedy zakryté, schované, zabudované.

 

 Klasické radiátory, jak je známe, jsou kusy plechu, které se umísťují standardně pod okna. Nejsou příliš vzhledné, nad nimi typická začernalá zeď a svými ostrými hranami jsou nebezpečné hlavně pro naše děti. Bublají, zavzdušňují se a nezřídka se na nich objeví rezavé skvrny. Práci s úklidem, kdy při pohnutí záclonami a závěsy se na Vás sesype mlha prachu nebo s bílením stěn, které se kolem radiátoru vždy ušpiní a je k nim špatný přístup se štětkou, té je konec…Naše spirotrubky jsou bezúdržbové, nešpiní zdi ani se na nich neusazuje prach či jiné nečistoty. Alergií z prachu přibývá, ulehčeme našemu organismu alespoň v domácím prostředí. Představte si tedy možnost, že si umístíte topné těleso kamkoli se Vám bude hodit a kde  nebude překážet. Dokonce může být ukryté i ve vestavěné skříni, nebo zabudované ve stylovém sloupu s různou variantou obkladů od kamene přes dřevo nebo obyčejný sádrokarton. Při stavění lze také „spiro systém“ přímo zabudovat do sádrokartonové příčky mezi dvěma místnostmi a tím tak využít jedno toto „topné těleso“ pro dva vytápěné prostory. Záleží už jen na Vaší fantazii. Pokud máte rády květiny, oblíbená varianta umístění „spiro systému“ je podél zdi, kde jsou okna a to po celé délce místnosti. Zakrytím získáte praktický parapet s velkou odkládací plochou, která opticky zvětší místnost a poslouží nejen na květiny, ale spoustu jiných věcí.

 Ptáte se, jak můžou vytopit místnost, když jsou zakryté ? Vězte, že perfektně ! Klasické radiátory teplo sálají, tedy vyzařují do blízkého okolí. Spirotrubky využívají a podporují cirkulaci vzduchu v místnosti. Od podlahy samovolně nasávají studený vzduch a mezerou v jejich zabudování ve výšce, která se liší dle umístění, odchází vzduch teplý. Rozdíl teplot podlaha,  strop a všechny kouty místnosti bývá 1-2 stupně celsia. Což znamená velkou tepelnou pohodu. Teplota se dá samozřejmě regulovat dle potřeby. Naše zákaznice - hospodyňky zaznamenaly prokazatelně úbytek prachu na nábytku v místnosti a také příjemnější dýchání.

 

 Náš „spiro systém“ se jednoduše zapojí do stávajících rozvodů. Při rekonstrukcích ušetří mnoho bouracích prací a problémů s umístěním rozvodů. Při rekonstrukci kompletního topení stojí za to poradit se o umístění krbových kamen, nebo interiérového  kotle. Získáte přítomnost „ohně“ bez provozního nepořádku, který je spojen s klasickými kamny, nebo krbem. Možnosti umístění„spiro systému“ i interiérových topidel můžete vidět na našich stránkách 

 www.spiro-system.cz, 

kontaktujte nás, rádi Vám zodpovíme dotazy a můžete navštívit přímo místa našich zákazníků.

 

Ukázky realizací

 

Ukázka realizace_2
 
Ukázka realizace_4
 
Ukázka realizace_5

 

Ukázka realizace_6
 
Ukázka realizace_6
 
Ukázka realizace_7